Terka

sučka
06/2018
29.11. 2021
kríženec
44cm; 15,2kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Terke zomrel majiteľ a ona sa túlala ulicami v Košickej Novej Vsi. Terka je milá, jemná fenočka s vyrovnanou povahou. Spočiaku má plachšiu povahu a človeka musí trošku spoznať, nie je to typ psíka, ktorý ku Vám hneď pribehne, o to viac je cennejšie, keď si Vás obľúbi. Keď si Terka zvykne je to maznáčik a pýta si pohladenie.

Terka je jemná, pokojná a aktívna tak akurát. K menším deťom ju neodporúčame. Terka bude perfektná parťáčka na prechádzkach, výletoch a pri oddychu so svojim páničkom. Skôr preferuje pohodlný peliešok ako “bláznenie”.

So psami a fenkami vychádza bez problémov. Má hygienické návyky a manipulácia je bezproblémová. Terke hľadáme láskavý domov, skôr pokojnejší ako aktívny. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF