Tess – rezervovaná

sučka
10/2021
18.12. 2021
kríženec
šteniatko
áno
áno
áno
áno

Popis

Maličká Tess sa túlala po ulici na sídlisku Luník IX, Košice. Tess je milé a rozkošné šteniatko. Má veľmi hravú a veselú povahu. Je to šikovná, nebojácna a učenlivá drobunká princeznička. Je aktívna primerane veku a stále niečo vymýšľa ako sa zabaviť. Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť. Hygienické návyky ešte nemá.

Keď Tess vyrastie bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Je to len malé, drobunké šteniatko, ktoré bude presne také, aké si ho vychováte.

Tess hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Šteniatko je vhodné pre milú, láskavú a zodpovednú rodinku, alebo jednotlivca. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

Vzhľadom na nízky vek šteniatka, preferujeme adopciu na Slovensku. Prevoz cez hranice do Čiech je možný až po kompletnej vakcíne, ktorá bude najskôr o 2 mesiace.

VEĽKOSŤ: 31cm; 4,6kg – 06.01. 2022
Veľkosť v dospelosti – odhad: stredný vzrast (+/-18kg)

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0905671142, alebo na alexandra.slobodnikova@gmail.com.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF