Tiana

sučka
09/2021
18.05. 2022
kríženec
40cm; 10,5kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Malá Tiana sa našla na ceste pred UVLf v Košiciach. Tiana je mladá, aktívna a milá fenočka. Trošičku potrebuje čas si zvyknúť na nových ľudí, ale to je normálne a trvá to fakt veľmi krátko. Ľudí, ak už spozná, má rada a užíva si ich pozornosť.

Rada sa mazná, užíva si ľudskú spoločnosť a rada sa naťahuje o hračky s útulkáčmi. Tiana je stále dušou šteniatko, miluje pohyb a bude super parťáčkou na výletoch, ale aj pri oddychovaní pri svojej rodinke. Najspokojnejšia je, keď je poriadne vybehaná a odpočíva s plným bruškom.

So psami a fenkami vychádza pekne a určite bude rada, ak v domove bude mať psieho kamaráta. Hygienické návyky má 100%, dnu sa správa slušne a manipulácia je bezproblémová. Prospel by jej základný výcvik, ako každému psíkovi.

Tiana je vhodná pre aktívnu rodinku alebo jednotlivca. Pre ľudí čo sú viac v prírode a v pohybe, ako doma. Domov si hľadá do bytu alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF