Tibi

pes
01/2021
17.06. 2022
kríženec
45cm; 8,5kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Tibi sa našiel v časti Terasa – Zuzkin park v Košiciach.

Tibi je naša malá duracelka. Má veľa energie a je stále pripravený na akékoľvek dobrodružstvo. Rád aportuje, okusuje hračky, alebo paličky.

Tibi k nám prišiel so svojou minulosťou, ktorú síce nepoznáme, ale jej následky sú zjavné. Ľudí má rád, ale potrebuje čas, aby nových ľudí spoznal. Nie je to náročný psík, len si k nemu treba nájsť cestu a keď sme to dokázali my – dokážete to aj vy.

Tibi nepoznal obojok ani vodítko – veľmi sa ich spočiatku bál, ale je to šikovný psík a už je to oveľa lepšie. Tibi pekne vychádza s fenkami, so psami tiež, ak do neho nezapárajú. Má hygienické návyky.

K ľuďom, čo už spozná, je perfektný, milý, veľký šaľko a má v nich plnú dôveru. Manipulácia je v poriadku pokiaľ je pomalá a s citom. Bojí sa prudkých pohybov. Potrebuje k sebe človeka, ktorý mu určí hranice a usmerní ho, preto ho odporúčame ku skúsenejším a aktívnym ľuďom. U nás ešte nie je dlho a možno sa jeho povaha zmení a tento popisok upravíme, ale zatiaľ to je tak.

Tibi je mladučký psík, jeho históriu nepoznáme, ale určite si zaslúži šancu a pri správnom vedení z neho bude super psík.

ZDRAVOTNÝ STAV:
Pri veterinárnej prehliadke mu bola zistená deformácia prstov na pravej panvovej končatine. Táto deformácia ho však neobmedzuje v pohybe a nie je potrebná operácia ani zvýšená starostlivosť.

Tibi si hľadá milú, skúsenú a trpezlivú rodinku bez detí. Domov si hľadá do bytu alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF