Timy

pes
06/2022
10.06. 2022
kríženec
44cm; 14kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Dostali sme hlásenie o párdňových šteniatkach v obci Nižná Myšľa – na začiatku obce. Šteniatka sa našli pod kontajnerom, keď ho pracovníci Kositu odvážali. “Majiteľka” fenočky bola rada, že šteniatka vezmeme, pretože by skončili zle, ako mnoho predošlých. Fenočka, ako správna mamka, sama skočila do auta, keď sa šteniatka nakladali. Tak k nám do útulku prišla fenočka, ktorá dostala meno Trinity, a jej 6 šteniatok – žiaľ jedno šteniatko nasledujúci deň zomrelo.

Timy je jeden z piatich súrodencov. Timy je úžasný spoločensky psík. Ľudí miluje najviac na svete a je jedno či je to dieťa, alebo dospelý. Je to mladý, aktívny psík ktorý stále vymýšľa čo by robil. Medzi jeho obľúbené aktivity patrí hranie sa s hračkami, hranie sa so psíkmi a samozrejme papanie. Plné bruško je základ spokojného života. Bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi.

Na vodítku chodi pekne. Je veľmi šikovný, učenlivý a pri správnom vedení z neho bude ukážkový psík. So psami aj fenkami vychádza bez problémov, rád sa s nimi hrá. Hygienické návyky treba ešte trošku doladiť. Manipulácia je bezproblémová.
Timy je vhodný k aktívnym ľuďom, ktorí mu doprajú dostatok pohybu a budú mať čas sa mu venovať. Vhodný pre prvopsíčkarov a k deťom. Domov mu hľadáme do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie