Tinka-Inka

6411
sučka
12/2017
21.06. 2018
x kríženec
44 cm
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Predtým, ako začnete čítať popisok našej útulkáčky Tinky, chceme upozorniť na to, že nech je akákoľvek, je to perfektný psík, ktorý len potrebuje lásku a pozornosť. Každý psík sa v domove môže prejavovať inak, a preto Vás prosíme, čítajte s porozumením a srdcom.
Inka je, aká je len preto, že k niekomu chce patriť, kto ju bude ľúbiť a dá jej domov. A ten niekto ste možno vy…

Tinka-Inka má v sebe dve osobnosti. Jedna je milučká, zlatučká a mojkacia a druhá je nervná, ochranárska a majetnícka.
Ak sa jej niekto páči, hneď spozná prvú – dobrú osobnosť, spozná milú, priateľskú mojkaciu Tinku, ktorá Vás bude pusinkovať od rána do večera. Bude to skvelý psík na venčení, výletoch a doma na gauči.

Ak sa jej niekto nepáči, alebo ak začne žiarliť, spozná človek druhú – horšiu osobnosť. Tinka-Inka má veľmi rada svojich ľudí, ale je to žiarlivá a majetnícka fenočka, ktorá nikoho iného k svojej milovanej osobe/osobám nechce pustiť. Aspoň u nás takto funguje. Vyžaduje k sebe skúseného človeka, ktorý dokáže jej druhú osobnosť potlačiť. Inak je to perfekná fenka.

So psami vychádza bez problémov. Je ideálna na športy, výlety, dlhé túry. Tinka si hľadá nový domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

Pre viac informácíí alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám napíšte sms.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF