Tita

sučka
09/2021
30.08. 2022
kríženec
41cm; 10,4kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Dostali sme prosbu od rodiny, kde sa nezodpovedným prístupom a neriešením situácie namnožili psíky – viď foto. Z jedného dvora sme zachránili fenočku Taffy a jej 8 odrastených šteniatok: Tita, Tiana, Telma, Tequila, Tenesse, Tintin, Twist, Tenis. Väčšine chýbala potrebná socializácia, ktorá bola v “domove” plne zanedbaná ako všetko…PROSÍME – kastrujte svojich psov!

Tita je spočiatku plachá fenočka. Potrebuje čas si na nových ľudí a prostredie zvyknúť. Ale keď už si zvykne je to úplne iný psík – priateľská, milá fenočka ktorá zbožňuje hladkanie, mojkanie a hračky. Najviac si užíva, keď ju držíte na rukách. Tita je osobnosť, má trošku flegmatickú povahu, no zároveň Vám vie dať najavo, že Vás má rada.

Tita má rada vyššie položené miesta, odkiaľ môže sledovať dianie okolo seba. Tita sa určite v domácom prostredí rýchlo udomácni a konečne spozná čo je to mať láskavý domov. Tita má aktívnu povahu a určite bude skvelý parťák, či už na turistiku, ale aj na vylihovanie pri svojom páničkovi.

So psami a fenkami vychádza pekne a rada sa s nimi aj pohrá. Manipulácia je bezproblémová aj pri veterinárnych úkonoch. Má hygienické návyky. Tita si hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. K ľuďom, ktorí budú mať dostatok času sa jej venovať.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu: