Titán

pes
03/2018
07.10. 2021
kríženec stredoazijáta
70cm; 59kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Titán sa našiel na ulici Bajzová, Košice. Prišiel k nám zanedbaný a podvýživený.

Titán aj napriek jeho veľkosti je pes s dobrým srdiečkom. Nečakajte od neho, že bude agresívny, jeho povahu k ľuďom, či ich pozná, alebo nie by sme prirovnali k mačke. Titán ľudí miluje a užíva si ich pozornosť. Najradšej sa zvalí k Vašim nohám a čaká na škrabkanie. Ak by ho niekto plánoval na stráženie, tak to by bolo ako urobiť kozla záhradníkom. So zlodejmi by sa hneď skamarátil a odprevadil ich k Vašim dverám. Nie je to pes jedného pána, Titán je pes, ktorý miluje ľudí.

Za pamlsok je ochotný si sadnúť, dať labku, povel ľahni vníma ako “hoď sa o zem a vyvaľ sa na chrbát” ?
Občas má chvíľku, že Vás chce objať – čo pri jeho váhe nie je úplne sranda. Titán sa rád rozšantí a potom to vyzerá ako na bowlingovej dráhe – on je samozrejme bowlingová guľa a my kolky.

Titán so psami nevychádza, fenky znáša podľa sympatií. Má hygienické návyky a manipulácia je bezproblémová. Titán má tendencie zdolávať plot, takže v novom domove musí byť bezpečné a dostatočne vysoké oplotenie!

Titán je vhodný len pre skúsených a zodpovedných ľudí. Potrebuje správne vedenie a človeka, ktorý si bude uvedomovať, akého psa má. Titán má 60kg je to už skoro medveď ? takže nový domov musí byť hlavne bezpečný.

ZDRAVOTNÝ STAV:
Titanovi sa robila plastika oboch očných viečok. Mal operovanú herniu a samozrejme je kastrovaný. Titán je momentálne zdravý ako buk.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF