Toddy

pes
08/2018
16.09.2021
kríženec
43cm; 13,8kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Dostali sme prosbu o pomoc od pani, ktorá zachránila túlavého psíka v Slanskom Novom Meste. Psík u nás dostal meno Toddy. Našiel sa s väčšou ranou za uškom, ktorá mu bola veterinárne ošetrená a už je to v štádiu hojenia.

Toddy je milý, priateľský a aktívny psík. Je to pohoďák s hravou povahou. Toddy je usmievavé psíča a veľmi rad sa mazná. Bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Je to ešte mladučký psík, ktorý bude presne taký, ako si ho vychováte. So psami a fenkami vychádza priateľsky. Manipulácia je bezproblémová. Má hygienické návyky.

Toddy si hľadá nový domov do bytu, alebo domu s uplným prístupom dnu. Je vhodný pre aktívnejšiu rodinku, ktorá rada chodí na výlety do prírody.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.

Psík nie je hračka pre deti! Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF