Trinity – rezervovaná

sučka
06/2018
10.06. 2022
kríženec
47cm; 18,2kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Dostali sme hlásenie o párdňových šteniatkach v obci Nižná Myšľa – na začiatku obce. Šteniatka sa našli pod kontajnerom, keď ho pracovníci Kositu odvážali. “Majiteľka” fenočky bola rada, že šteniatka vezmeme, pretože by skončili zle, ako mnoho predošlých. Fenočka, ako správna mamka, sama skočila do auta, keď sa šteniatka nakladali. Tak k nám do útulku prišla fenočka, ktorá dostala meno Trinity a jej 6 šteniatok – žiaľ jedno šteniatko nasledujúci deň zomrelo.

Najlepšie psíky mali najťažší život a Trinity je toho dôkazom. Trinity je najväčší mojkoš na svete. Úžasná povaha! K ľuďom je milá, priateľská a za sekundu je s Vami najväčšia kamarátka. Vyslovene potrebuje a vyhľadáva ľudskú spoločnosť. Aktívna je tak akurát a prispôsobí sa – ak je čas na výlet, bude nadšená a pripravená, ak treba oddychovať, spokojne si bude ležkať v peliešku. Užíva si život plnými dúškami a kto si ju adoptuje, to nikdy neoľutuje.

So psami a fenkami vychádza bez problémov, je nekonfliktná. Manipulácia je bezproblémová. Dnu sa správa slušne, veci neničí a má hygienické návyky. Trinity je vhodná do domu s prístupom dnu alebo do bytu. Vhodná k deťom aj pre prvopsíčkarov.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:

 

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie