Tučko

pes
07/2018
11.06. 2022
kríženec
27cm; 5,1kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Tučko sa našiel v obci Chrastné, kde sa túlal po ceste. Nálezca nám ho priniesol do útulku. Tučko mal čip, ale jeho majiteľ sa ho vzdal a Tučko teraz hľadá nový domov. Tučko po príchode k nám nebol veľmi nadšený a odmietal sa s nami kamarátiť, ale na druhý deň ho to už prešlo a teraz je z neho úplne iný psík.

Tučko je maličký psík a s jeho proporciami ho môžeme prirovnať k čivave. Je maznoško, ktorý vyhľadáva ľudskú spoločnosť. Bude spokojný, keď bude mať dostatok prechádzok a výletov, plné bruško a veľa škrabkania. So psami a fenkami na prechádzkach vychádza.

Manipulácia je bezproblémová a má hygienické návyky. Tučko si hľadá milú, stredne aktívnu rodinku, ktorá bude mať dostatok času sa mu venovať. Domov si hľadá do bytu alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF