Turbo

pes
11/2016
07.11. 2021
43cm; 24,1kg
áno
áno
áno
áno

Popis

Turbo sa našiel na ulici Cottbuská, Košice – KVP. Nemal čip a doteraz sa k nemu nikto neprihlásil.

Turbo – jeho meno zodpovedá povahe. Je hravý a energický, všetko chce vidieť, všade chce byť a ak treba, odtiahne si Vás tam, kde potrebuje. Je to slintoško, krochtadielko a pojašenko. Potrebuje pohyb a človeka, ktorý bude mať dostatok času sa mu venovať. Ma veľmi rád hračky a užíva si ľudskú prítomnosť. Turba treba zažiť osobne – vidieť ho a počuť – je úžasný unikát a žiaľ výsledok pravdepodobne blbého nápadu množiteľa.

Turbo má ľudí rád bez rozdielu, manipulácia je bezproblémová, aj pri kúpaní s ním nebol problém. Ku psom sa veľmi správať nevie, hlavne zoznámenie je s ním veľmi bujaré, ale ak mu druhý psík určí hranice, tak sa upokojí – to platí hlavne pri fenkách. So samcami je to náročnejšie, pretože sa veľmi rozšteká, šteniatka rád nemá. Turbo pri pravidelnom venčení má hygienické návyky.

Turbo je jednoducho unikát, s ktorým nikdy nebudete mať zlú náladu a určite ani nudu. Hľadáme mu domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Odporúčame ho skôr ku skúsenejším ľuďom.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF