Tya

sučka
06/2022
10.06. 2022
kríženec
39cm; 7,2kg - 18.09. 2022
áno
áno
áno
áno

Popis

Dostali sme hlásenie o párdňových šteniatkach v obci Nižná Myšľa – na začiatku obce. Šteniatka sa našli pod kontajnerom, keď ho pracovníci Kositu odvážali. “Majiteľka” fenočky bola rada, že šteniatka vezmeme, pretože by skončili zle, ako mnoho predošlých. Fenočka, ako správna mamka, sama skočila do auta, keď sa šteniatka nakladali. Tak k nám do útulku prišla fenočka, ktorá dostala meno Trinity, a jej 6 šteniatok – žiaľ jedno šteniatko nasledujúci deň zomrelo.

Tya je jedna z piatich súrodencov. Tya je milé a rozkošné šteniatko. Má veľmi hravú, veselú povahu typickú pre šteniatka v jej veku. S každým sa chce hneď hrať. Je to šikovná, učenlivá a veselá fenočka. Je aktívna a stále niečo vymýšľa, ako sa zabaviť. Všade musí byť, všetko musí vidieť a všetko preskúmať. Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť.

Keď Tya vyrastie, bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy, či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Je to šteniatko, ktoré bude presne také, aké si ho vychováte.

Tya hľadá domov do bytu alebo domu s úplným prístupom dnu. Šteniatko je vhodné pre láskavú, zodpovednú a aktívnu rodinku alebo jednotlivca. Pre ľudí, ktorí majú vyhradený čas vo svojom živote aj pre psíka.

VEĽKOSŤ: 39cm; 7,2kg – 18.09. 2022
Veľkosť v dospelosti – odhad: +/- 20kg
Mama šteniatok: Trinity 47cm; 18,2kg
Otec šteniatok: neznámy

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu: