Urbi

pes
08/2017
08.06. 2022
kríženec
41cm; 16,2kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Urbi sa nám žiaľ skoro po dvoch rokoch vrátil z adopcie. V rodine sa natoľko zmenila situácia, že nebolo iné východisko. Urbi sa zatiaľ len spamätáva zo zmeny, ktorá ho zasiahla, ale ide mu to dobre, avšak potrebuje trošku času. Ľudí má rád a užíva si, ak sa mu niekto venuje a trávi s ním čas. Pri zoznámení s ním určite pomôžu chutné pamlsky, ktoré má veľmi rád. Urbi je veľký gurmán – zbožňuje jedlo, ktoré si pomaličky vychutnáva.

Urbi má milú a pokojnú povahu, aktívny je tak akurát. So psami a fenkami vychádza, ale zatiaľ ich spoločnosť úplne nevyhľadáva. Urbi žil v byte, takže má hygienické návyky, dnu sa správa pokojne, veci neničí a nešteká.

Urbi si hľadá milú, láskavú rodinku, ktorá sa ho už nikdy nevzdá. Je vhodný aj pre prvopsíčkarov. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF