Valéria

sučka
08/2011
26.06.2021
kríženec
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Valéria a Dejsi k nám prišli do útulku od pôvodnej majiteľky, ktorá sa dostala do ťažkej životnej situácie a nemala možnosť sa ďalej starať o svoje psíky.

Valéria je zlatíčko. Staršia dáma, ktorá je rozumná slušne správa a rada sa mazná. Čo viac si od psíka priať, však? Nie je to typ psíka, ktorý za Vami hneď príde s vrtiacim chvostíkom. Predsa je to dáma a vie čo sa patrí, potrebuje trošku času Vás preveriť a potom sama príde a nechá sa hladkať. Má rada loptičky, prechádzky ale potrebuje už aj pohodlie a pokoj. Manipulácia je bez problémov. Vo vnútri sa chová slušne, neničí a má hygienické návyky. So psami a fenkami vychádza dobre.
Valéria si hľadá láskavý a pokojný domov. Keď k deťom tak určite ku starším. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

PRE VIAC INFORMÁCIÍ, ALEBO V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA TEL.Č. 0907441447. V PRÍPADE NEDOSTUPNOSTI NÁM PROSÍME NAPÍŠTE SMS.

Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF