Vegas rezervovaný

pes
06/2019
03.11.2020
x kríženec
20,1kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Dňa 03.11. nás kontaktovala polícia s prosbou o pomoc pre psíka priviazaného s vodítkom o plot. Našiel sa pod sídliskom Furča, ale nepatril miestnym obyvateľom, NIEKTO HO TAM VYHODIL!
Prečo takto skončil?
Ako dlho takto žil?
Kde sa skryl, keď pršalo?
Kto mu dal jedlo?
Prečo….?
Vychudnuté, unavené psíča sme prevzali a hneď absolvoval veterinárnu prehliadku. Je to mladučký psík, odhadovaný vek je 5 mesiacov. Má silnú podvýživu, ktorú na fotkách neuvidíte, ale trčia mu všetky kosti. Srsť má plnú bĺch a kliešťov. Na krku ma vydretú srsť, takže je pravdepodobné, že predtým žil na reťazi.
Psík dostal podpornú liečbu a už je v bezpečí. Čaká ho “plná” miska, teplý peliešok a určite ho už všetci u nás vypusinkovali. Psík dostal meno Vegas a záchranou sa mu zmenil celý život.
Vegas je neuveriteľné zlatíčko a oddaný psík, ktorý Vás bude milovať celým svojim srdiečkom. Neskutočne sa teší z každého dotyku, pohladkania a až “piští”, aký je šťastný, keď sa mu niekto venuje. Vegas si hľadá milujúcu rodinku, s ktorou spozná len dobré veci na svete. Vegas má hygienické návyky a je to slušný psík.
Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Veľmi nám pomôžete ak sa rozhodnete pomôcť so starostlivosťou o útulkáčika (kompletné veterinárne ošetrenie, kvalitné krmivo, doplnky) svoj príspevok môžete poslať na náš Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX
Ďakujeme.