Vločka

sučka
03/2020
07.06. 2022
kríženec huskyho
56cm
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Vločka sa našla dňa 07.06. 2022 na ulici Stará Sečovská 25 v Košiciach. Mala čip, ale bola darovaná ďalej a následne sa jej majitelia vzdali. Keď k nám prišla, vážila len 18,6kg, čo pri výške 56cm je veľmi málo. Mimochodom toto je už asi tretí husky za mesiac, čo sa ho majitelia hneď vzdali. Prečo si ľudia kupujú také plemeno, keď vôbec, ale vôbec nemajú šajnu o ich povahe a hlavne potrebách?! A ešte by sme dodali, že ani jeden z týchto psov nemal PP, čiže rodinky podporili množiteľov a psíkovia skončili v útulku…

Vločka. Predtým, ako prejavíte záujem o Vločku, naštudujte si niečo o týchto plemenách.

Vločka je typickým predstaviteľom svojho (skoro)plemena. Je inteligentná, tvrdohlavá a priateľská. Vločka má energie na rozdávanie a hľadá si aktívnu rodinu, v ktorej ju môže zužitkovať. Hľadá si rodinu, ktorá má skúsenosti so severskými plemenami, alebo je aspoň ochotná naučiť sa všetko o ich držaní. Mať doma huskyho je síce pekné, ale aj náročné.

So psami a fenkami vychádza bez problémov, ale vie ich aj pekne “dať do laty”, ak veľmi vystrájajú. Vodítko ovláda bez problémov, prechádzky sa jej veľmi páčia. Manipulácia je bezproblémová a má hygienické návyky.

Ideálny domov pre Vločku je pri rodinnom dome, s dobre zabezpečeným plotom, lebo je všeobecne známe, že kam sa husky chce dostať, tam sa aj dostane 🙂 Vločka nie je strážny pes a ozdoba na záhradu. Je to spoločenský psík, ktorý potrebuje byť členom svojej rodiny.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF