Shagy, Saxo, Simba a Safi vyhodené v krabici

31.07. 2020
13.09.2020
x kríženec
šteniatko
áno
áno
áno
nie
áno

Popis

Tieto maličké šteniatka vyhodil bezcitný človek v krabici pri odpadkovom koši v Myslave. Je neuveriteľné, čo niektorí ľudia dokážu. Šteniatka majú približne 4-5 týždňov, sú to dve fenočky a dvaja psíkovia.  Šteniatka sme hneď prevzali, zabezpečili veterinárnu prehliadku, ošetrenie a našli im dočasnú opateru. Šteniatka sú maličké a rozkošné. Predpokladáme stredný vzrast v dospelosti. Hľadáme im zodpovedné a láskavé domovy.
Rozhodnutie adoptovať si psíka je vážne a zmení Vám to život na niekoľko rokov. Prosíme, zvážte svoje možnosti a rozumne si premyslite záujem o psíka. Šteniatkam hľadáme domovy do bytu  alebo domu s uplným prístupom dovnútra.
Pohlavie: 2×pes 2×sučka
SHAGY – psík; 1,60kg
SAXO – psík; 1,35kg
SIMBA – sučka; 1,30kg
SAFI – sučka; 1,5kg
Ak si niekto stále myslí, že Košice nemajú túlavých psov a situáciu netreba riešiť, nech sa nám prosíme ozve, hneď mu povieme počet zachránenych psíkov len z Košíc a oboznámime ho s našim obrovským dlhom na veterinárnych klinikách! Nestíhame, nevládzeme a to, že fungujeme na dlh je pre nás zničujúce.

Aby sme mohli zachraňovať aj naďalej, najväčšia pomoc pre nás a našich útulkáčov bude, ak nám pomôžete s úhradou veterinárnych nákladov za zachránené životy. Sme v situácii, kedy nedokážeme sami uhradiť naše veterinárne dlhy a deň čo deň sa dostávame do väčšieho mínusu.

Ak sa rozhodnete pomôcť môžete poslať svoj príspevok na náš Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX
Poznámka: zachrana

❣ĎAKUJEME VÁM. ĎAKUJEME, ŽE STE S NAMI❣