Walter

pes
02/2021
03.09.2021
kríženec
49cm; 16,1kg
áno
áno
áno
áno

Popis

Walter a jeho kamarát Wilson sa našli na ulici Trieda SNP 61 v Košiciach. Podľa informácií, ktoré sa k nám dostali, sa schovávali pod autom a pravdepodobne chodili s ľuďmi, čo vyberajú odpadkové koše.

Walter je úplne úžasný psík. Walter je odrastené šteniatko a má typickú šteniatkovskú povahu. Veľmi rád sa hrá a šáli, ale zo všetkého najviac si užíva ľudskú pozornosť. Hladkanie, mojkanie a škrabkanie je pre neho alfa-omega. A veľmi veľmi má rád hračky. Ten kto si ho vyberie NIKDY NEOĽUTUJE, bude dokonalý parťák a všetci Vám ho budú závidieť. Psov a fenky si u nás zatiaľ veľmi nevšíma, ale v jeho veku je to ešte formovateľné.

Walter bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Je to ešte mladučký psík, ktorý bude presne taký, akého si ho vychováte.

Walter si hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. NIE JE VHODNÝ DO KOTERCA A NA CELOROČNÝ POBYT VON. Nie je vhodný ani do chodby, pivnice, garáže a pod. Walter chce mať neobmedzený prístup k svojej rodine.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.

Psík nie je hračka pre deti! Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF