Wanda – rezervovaná

sučka
06/2020
06.06. 2022
kríženec
40cm; 11,1kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Wandu surovo niekto vyhodil z auta v obci Bočiar. Ľudia, čo to celé videli, ju odchytili a doniesli k nám. Wanda bola spočiatku ustráchaná, ale stačilo pár dní a pekne sa osmelila. Teraz je Wanda veľké zlatíčko, ktoré miluje ľudí a mojkanie.

Má pohodovú a tak akurát aktívnu povahu. Je stále pripravená na akúkoľvek aktivitu a je to skvelá parťáčka do voza aj do koča. Bude milovať výlety v prírode a šantenie so svojou rodinou. Vychádza dobre so psami aj s fenkami. Určite by sa v novom domove potešila aj psiemu kamošovi. Manipulácia je bezproblémová.

Wanda si hľadá aktívnu, milú rodinu, ktorá ju bude brať ako člena rodiny. Je vhodná k deťom, aj pre prvopsíčkarov. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF