Wendy

sučka
02/2020
17.10.2021
kríženec
43cm; 14,6kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Dostali sme prosbu o pomoc pre túlavú fenočku, ktorá sa niekoľko dní zdržiavala pri dome nahlasovateľky. Hneď na druhý deň sa im podarilo fenku odchytiť a doniesť k nám.

Wendy je perfektná mladá fenočka. Je hravá, aktívna a veľký maznáčik. Ľudí má rada bez rozdielu. Svojich ľudí a dvor rada stráži (nie je to strážny pes, len trošku pobreše) a dá hneď “signál”, ak sa niekto v blízkosti pohybuje.
Rada aportuje a bude perfektná parťáčka na výletoch, alebo pri akejkoľvek aktivite. Samozrejme bude si užívať aj oddych v blízkosti svojej rodinky.
So psami a fenkami vychádza, je nekonfliktná a rada sa s útulkáčmi hrá. Má hygienické návyky a manipulácia bezproblémová.

Wendy si hľadá, milú a aktívnu rodinku, ktorá ju bude brať ako člena rodiny a bude mať dostatok času sa jej venovať. Je vhodná pre prvopsíčkarov a k deťom. Wendy hľadáme domov do bytu, alebo domu s prístupom dnu a s kvalitnou zateplenou búdkou.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie