Wendy

sučka
02/2020
17.10.2021
kríženec
43cm; 13,6kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Dostali sme prosbu o pomoc pre túlavú fenočku, ktorá sa niekoľko dní zdržiava pri dome nahlasovateľky. Hneď na druhý deň sa im podarilo fenku odchytiť a doniesť k nám.

Wendy je perfektná mladá fenočka s vyrovnanou povahou. Je hravá, aktívna a veľký maznáčik. Ľudí ma rada bez rozdielu. Rada aportuje a bude perfektná parťáčka na výletoch, alebo pri akejkoľvek aktivite. Samozrejme bude si užívať aj oddych v blízkosti svojej rodinky. So psami a fenkami vychádza, je nekonfliktná a rada sa s útulkáčmi hrá. Má hygienické návyky.

Wendy si hľadá, milú a aktívnu rodinku, ktorá ju bude brať ako člena rodiny a bude mať dostatok času sa jej venovať. Wendy hľadáme domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.

Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF