Wild, West a Wilma

07/2020
29.07.2020
x kríženec
šteniatko
nie
áno
áno
nie
áno

Popis

“Ahojte. Volám sa West, so mnou je moja sestrička Wilma a najmenší braček Wild, ktorého voláme Willy. Spolu s dočaskárkou a skvelými ľuďmi z útulku UVP sa osobne postarám, aby sme už nikdy neboli vyhodení v škatuli ako odpadky. Veru, tak nás našli. Willy to takmer neprežil. Hľadám pre seba a svojich súrodencov tie najúžasnejšie domovy, lebo sme tie najúžasnejšie šteniatka.”

29.07. nás kontaktovala pani s prosbou o pomoc pre šteniatka, ktoré sa našli v krabici pri bloku na sídlisku Ťahanovce, ulica Varšavská, Košice. Šteniatka majú len 3 týždne a vážia len niečo málo nad 300gramov! Je absurdné, čo ľudia dokážu urobiť. Šteniatka mali byť ešte pri svojej mame!!

Hneď sme pre nich išli a zobrali na veterinárnu kliniku ku MVDr Bereščákovi. Boli slabé, vyhladované a mali nízku teplotu! Začali sme hľadať riešenie, pretože takéto drobce si vyžadujú skoro 24 hodinovú starostlivosť a v útulku by sme to nedokázali. Mali sme obrovské šťastie a našli sme perfektnú dočasnú opateru, kde bude o nich postarané a dostanú všetko, čo potrebujú. Bohužiaľ ich mamku im nahradiť nevieme 🙁

Šteniatka:

Wild – psík

West – psík

Wilma – fenočka 

ŠTENIATKA PROSIA O POMOC

Šteniatka potrebujú mliečko, konzervičky a granulky pre takéto drobátka a savé podložky do dočasnej opatery. Prosíme, pomôžte nám so starostlivosťou. Všetko potrebné viete kúpiť cez Eshop alebo osobne v petshope Zborovská 6, Košice. Aby sme mohli zachraňovať aj naďalej, najväčšia pomoc pre nás a našich útulkáčov bude, ak nám pomôžete s úhradou veterinárnych nákladov za zachránené životy. Sme v situácii, kedy nedokážeme sami uhradiť naše veterinárne dlhy a deň čo deň sa dostávame do väčšieho mínusu.

Ak sa rozhodnete pomôcť môžete poslať svoj príspevok na náš Transparentný účet : Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov IBAN: SK5009000000005111391211 Swift kód: GIBASKBX Poznámka: zachrana ❣ĎAKUJEME VÁM. ĎAKUJEME, ŽE STE S NAMI❣