Wilma hľadá dočasnú opateru

sučka
01/2019
01.04. 2022
kríženec
48cm; 17,9kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Wilma bola zachránená z obci Veľká Ida, našla sa s veľkou ranou na boku tela a menšími zraneniami v podstate po celom tele. Prišla k nám celá zmoknutá, ubolená a ustráchaná.

Wilma je jemná, zlomená dušička, ale oddaná a milá. Od príchodu so sebou nechala manipulovať a ošetrovať bez akéhokoľvek náznaku agresie. Na veterinárnej prehliadke nám povedali, že je to mechanické poškodenie kože – netušíme ako sa jej to stalo, ale muselo ju to veľmi bolieť.

Wilma, od kedy je u nás, veľa spí, oddychuje a papká. Keď vidí, ako jej nesieme plnú misku, veľmi sa teší. Prechádzky má rada, ale je to plachšia fenočka, tak sa zvykne zľaknúť zvukov a pod. Najradšej má zatiaľ svoj peliešok. So psami a fenkami vychádza, ale vyslovene ich spoločnosť nevyhľadáva. Páčia sa jej skôr pokojné, milé psíky, ktoré ju veľmi neobťažujú.

ZDRAVOTNÝ STAV:
Wilma je stále v liečbe kože. Dostáva na to špeciálne prípravky. 04.05. absolvuje biopsiu kože. Momentálne je ešte na ATB pre kašeľ.

Wilme by veľmi prospela dočasná opatera. Pokojné miestečko s láskavými a trpezlivými ľuďmi. Je nenáročná. Ideálne domček s úplným prístupom dovnútra. Všetko do dočasnej opatery zabezpečíme.

Wilma si hľadá domov do bytu  alebo domu s uplným prístupom dnu. Je vhodná pre skúsenejších ľudí, ktorí už psíka mali.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na email uvplp.ke@gmail.com. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF