Wilson

pes
09/2020
03.09.2021
kríženec
41cm; 9,8kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Wilson a jeho kamarát Walter sa našli na ulici Trieda SNP 61 v Košiciach. Podľa informácií, ktoré sa k nám dostali, sa schovávali pod autom a pravdepodobne chodili s ľuďmi čo vyberajú odpadkové koše.

Wilson alias stále vrtiaci chvostík je maličký ÚŽASŇÁK! Chodiaca terapia a ničiteľ zlej/smutnej nálady. Síce má odhadom už rok, ale dušou a prejavom je to šteniatko a predpokladáme, že takáto povaha mu ostane po celý život. Wilson zbožňuje ľudí, doslova sa na Vás nalepí a teší sa z každého pohladenia. On sa vlastne teší zo všetkého. Dokonca aj keď ho veterinárka čipovala tak vrtel chvostíkom. Wilson sa rád hraje, šáli a hlavne je to mojkadlo. Za tých pár dní čo je u nás Vám s istotou vieme zaručiť, že je to perfektný psík so srdcom “na labke”. So psami a fenkami u nás vychádza, ale ešte sa trošku bojí zoznamovania. Hygienické návyky pravdepobne má.

Wilsonovi hľadáme perfektnú, milú a veselú rodinku, alebo jednotlivca kde konečne spozná čo je to laskavý domov. Wilson si hľadá nový domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.

Psík nie je hračka pre deti! Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF