Yarko

pes
04/2016
kríženec
48cm; 11,8kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Yarko a jeho smutný príbeh…
Stál na kraji cesty medzi dedinami, autá sa mihali v jeho tesnej blízkosti a on tam zúbožený stál na troch labkách s hlavou zaborenou v kelímku od tresky, ktorú mu zrejme niekto podsunul. Prvotná nedôvera sa behom 2 minút iba pomocou milého slova zmenila na vrtenie chvostíkom a odovzdanie sa. Pach hnisu, trčiace kosti z otvorenej rany, podvýživa a kopec nasatých kliešťov mu “zdobilo” zoslabnuté telíčko. Toto by nemal šancu bez pomoci prežiť a on to vedel, a aj napriek bolesti sa nechal vziať do náručia a odniesť do auta, kde svojimi očami ďakoval za nový začiatok…

Yarko bol hneď prevezený na veterinárnu kliniku kde mu bola nasadená liečba, podstúpil operáciu labky a zotavil sa zo zúboženého stavu. Yarko strávil niekoľko dní hospitalizovaný na klinike a potom sme ho prevzali do útulku.

Yarko je úžasný a veľmi vďačný psík. Prežil si veľa bolesti, ale teraz si užíva všetko dobré, čo sa mu dostáva. Rád sa hraje s hračkami a je to gurmán na pamlsky. Z každého sa hneď teší a je najväčší kamarát. Yarko je veľmi veselý psík, ktorý nepotrebuje súcit, ale lásku a domov. Na vodítku chodí pekne, všetko ho zaujíma a neexistuje, aby išiel niekto okolo a nevypýtal si pohladenie. S fenkami vychádza bez problémov, so psíkmi by mal byť tiež ok.

Yarko si hľadá domov k láskavej a milej rodinke, kde bude členom rodiny. Po tom všetkom, čo prežil, si zaslúži to najlepšie. Domov si hľadá do bytu alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.

Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF