Zachránená Hope

sučka

Popis

Tento príbeh Vám napíšeme v podstate stroho. Fakty. Nebudeme sa rozpisovať, dávať si otázky prečo a kto – je to zbytočné. Svet je zlý a krutý – o tom to je. Malej Hope nepomôžu nenávistné komentáte, len to bude ďalšie zlo na svete, ktorého už je viac ako dosť. Malá sedemmesačná fenočka dostala meno HOPE – NÁDEJ. Nádej v lepší zajtrajšok, v lepší svet.

Dňa 08.08. sme dostali hlásenie, že v obci neďaleko Košíc ubližujú malému šteniatku. Vraj ju bijú a hádžu do potoka. Keď sme na miesto dorazili okolo bolo asi 30 ľudí a v strede malá Hope. Vystrašená, ubolená a na pokraji svojich síl. Hneď sme ju previezli na kliniku do Košíc.

Hope bola v takom šoku, že sa predpokladalo, že nám odíde. Ležala na vyšetrovacom stole ako bez života…

VÝSLEDKY VYŠETRENÍ HOPE:
– staršia, trieštivá a otvorená zlomenina prednej labky v oblasti ramena. Ako ku zraneniu prišla nevieme.
Žiaľ, labka jej musí byť AMPUTOVANÁ.

– v okolí vulvy a konečníka prítomnosť lariev múch (máme aj video, ale zverejňovať ho nebudeme. Ak niekto to chce videť napíšte nám správu, pošleme Vám ho)
– silná dehydratácia a vyčerpanie
– prítomnosť bĺch a kliešťov

Maličká Hope si prežila peklo. Momentálne Hope sa stále ešte bojí, aj keď nenápadne vrtí chvostíkom. Veľa spí a odpočíva, čo veľmi potrebuje.

13.08. 2021 AKTUALIZÁCIA
Maličká Hope je už na veterinárnej klinike kde podstúpi operáciu – amputáciu labky. Veríme, že všetko dobre dopadne aj keď nám je nesmierne ľúto, že príde o labku. Avšak plno psíkov má perfektný život aj na troch labkách a vieme, že tak to bude aj u maličkej Hope.

14.08. 2021 AKTUALIZÁCIA
Bojovníčka Hope Vás srdečne pozdravuje a spolu s nami VÁM NESMIERNE ĎAKUJEME ZA VAŠU POMOC A PODMORU. ĎAKUJEME VÁM ZA KAŽDÉ EURO, KTORÉ STE NÁM POSLALI NA POMOC.�
Hope je deň po operácií – amputácií prednej labky. Má sa dobre. Pekne papá a veľa spinká a oddychuje. Uzdravuje sa nie len jej telíčko, ale aj dušička. Pomaličky sa zoznamuje, ale netlačíme na ňu, potrebuje čas a teraz hlavne pokoj. My vieme, že bude dobre len to chce všetko čas. Ešte raz Vám všetkým ďakujeme a aj naďalej Vás budeme informovať ako sa maličká Hope má.

VIAC INFORMÁCIÍ A FOTIEK DOPLNÍME NESKÔR.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF