Zachránená rodinka

nie
nie
nie
nie
nie

Popis

Záchrana Sunshine a jej detičiek začína, keď obyvateľ obce neďaleko Košíc nahlásil na OÚ, že mu fenka porodila šteniatka na pozemku a on ich tam nechce. Pracovníčka OÚ nám zavolala do útulku.
Neskôr sme zistili, že pán, ktorý fenku nahlásil na úrade, vravel, že ju nepozná, že ona tam prišla a porodila, ale zároveň jeho susedovi povedal, že on si ju doniesol z Moldavy, takže nevieme kde je pravda. Každopádne musel nám pomôcť ju naložiť do auta, pretože k nám bola agresívna, jeho akceptovala a vrtela chvostíkom. (Zo zákulisia – pán ju volal Miňo🤔)
My neriešime, kde je pravda – fenočka bola nechcená, bola vo veľmi nevyhovujúcich podmienkach s pár dňovými šteniatkami, takže sme radi, že sme sa o rodinke dozvedeli.
So Sunshine sme to pár dní nemali vôbec ľahké. Nepoznala nás, bola na nás agresívna – ale veď ako správna mamka chránila svoje detičky. Dali sme jej čas a snažili sa čo najmenej ju stresovať, nemohli sme riskovať, že stratí mlieko pre detičky. Začali sme ju kŕmiť z ruky a postupne nám dovolila viac a viac. Až nakoniec sa sama rozvalila na zem a nechala sa hladkať a dokonca rozdávala už aj pusinky.
Sunshine je sunshine, veľké zlatíčko s jemnou a milou povahou. Keď sa chce hladkať, tak len pomaličky, jemne príde a čaká, kedy sa jej začneme venovať. Je rozkošná! Jej detičky sú dve fenočky a dvaja psíkovia. Zaťiaľ nikto z rodinky nie je na adopciu, ešte im domov ani nehľadáme. Keď to bude aktuálne, budeme vás informovať, každé šteňa bude mať vlastný album. 
Veľmi vás ale prosíme o pomoc pre rodinku.

MATERIÁLNA POMOC

Naše zásoby pre najmenších sa za posledné týždne minuli. Ak sa rozhodnete pomôcť rodinke materiálne, najviac nám pomôžu:

  • granulky Royal Canin Mini Starter mother & babydog
  • savé podložky
  • imuno glucan
  • konzervičky Royal Canin Starter
Všetko potrebné viete objednať tu:
PAF

FINANČNÁ POMOC

Ak sa rozhodnete pomôcť nám finančne s rodinkou, budeme vám veľmi vďační. Sme v situácii, keď nedokážeme sami uhradiť naše veterinárne dlhy za útulkáčov a deň čo deň sa dostávame do väčšieho mínusu.
Váš príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.
ĎAKUJEME VÁM. ĎAKUJEME, ŽE STE S NAMI ❤