Apollo – rezervovaný

pes
08/2020
20.10.2020
x kríženec
šteniatko 1,8 kg
nie
áno
áno
nie
áno

Popis

Dňa 20.10. sme dostali hlásenie s prosbou o pomoc pre tri vyhodené šteniatka pri obci Seňa na ceste pri družstve – naokolo nič! Už nevieme čo k tomu napísať…denno denne to isté! Šteniatka sú dvaja psíkovia a jedna fenočka. Približný dátum narodenia 08/2020. Šteniatka musia absolvovať všetky potrebné veterinárne úkony, ešte nie su pripravené na adopcie. Mali sme veľké šťastie a podarilo sa nám nájsť dočasné opatery a šteniatka sú v teple, v bezpečí a budú mať všetko čo potrebujú.

Dve šteniatka sú už rezervované, nový domov hľadá už iba Apollo.

Apollo po prvom dni v novej dočasnej starostlivosti:

“Je veľmi priateľský, spoločenský, trochu vystrašený z druhého veľkého psa, ktorý je s ním v domácnosti. Je veľmi veselý, rád sa hrá. Veľmi dobre rozumie, čo má robiť. Zatiaľ nie je veľmi čistotný, ale to je normálne, keďže je to malé šteniatko. Ak dostane podložku na podlahu, tú použije.”

Apollo má dočasnú starostlivosť len do 30.10. takže mu hľadáme súrne aj dočasnú opateru, inak skončí v útulku, čo pre takéto malé šteniatko nie je vhodné.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na alexandra.slobodnikova@gmail.com, alebo na tel.č. 0905671142. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.

Veľmi nám pomôžete ak sa rozhodnete pomôcť so starostlivosťou o útulkáčika (kompletné veterinárne ošetrenie, kvalitné krmivo, doplnky) svoj príspevok môžete poslať na náš Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX
Ďakujeme

2% Z DANE