Zachránený Brumík

pes
06/2014
11.05.2021
34cm; 6,8kg
nie
áno
áno
nie
áno

Popis

Maličký Brumík je ďalším smutným dôkazom, ako veľmi dokáže človek ublížiť nevinnému zvieratku!

Dostali sme prosbu o pomoc od slečny, ktorá v obci neďaleko Košíc našla psíka, vraj s kožným problémom. Keď sme pre psíka prišli, neverili sme vlastným očiam a nechápali sme, prečo psíka už skôr nikto nehlásil. Panebože, veď … Tento drobunký psík mal obrovskú, krvavú ranu na chrbátiku a pri zadnej labke.
Psík dostal meno Brumík, je to maličký psík s váhou iba 6,2kg. Brumík musel prežívať OBROVSKÚ BOLESŤ! Nevedel si ani sadnúť či ľahnúť. aby si oddýchol a čo najmenej ho to bolelo. Brumíka sme zobrali na veterinárnu kliniku. Dali mu potrebnú liečbu a odobrali ster z kože, aby sa zistila príčina. Podozrenie bolo na rakovinu kože, alebo bakteriálne ochorenie a pod.

VÝSLEDOK NÁS ŠOKOVAL!
Ster z kože nepotvrdil, žiadnu pravdepodobnú verziu, čiže jediné vysvetlenie je, že MALIČKÉHO BRUMÍKA NIEKTO NIEČIM POLIAL!!!

Brumíka vyliečime, dáme do poriadku a spolu s Vašou pomocou mu nájdeme ten najlepší domov, a aj keď neprajeme nikomu nič zlé, tak pevne veríme, že božie mlyny melú pomaly, ale ISTO, a ten, čo Brumíkovi toto spôsobil, svoj trest nájde.

Brumík je u nás už asi dva týždne. Od začiatku nás veľmi k sebe nechce pustiť, čomu sa vôbec, ale vôbec nečudujeme. Bojí sa ľudí a zo strachu sa chráni. Avšak každý deň nám dovolí viac a viac. Liečbu má nasadenú a krásne zaberá. ATB má ešte nasadené na 3 týždne. Aj keď sa rana pekne hojí, je pravdepodobné, že srsť mu úplne už nedorastie, ale to považujeme za nepodstatné.

AKTUALIZÁCIA:
Bolesť pominula a radosť zo života a mojkania sa obnovila. Brumík nám už úplne a oddane dôveruje. Psíkov zatiaľ úplne odskúšaných nemáme, ale tých, s ktorými sa na prechádzke stretol, vychádzal v pohode. Veľmi rád sa naháňa za hračkami a paličkami.
Brumík je stále v liečbe.

BRUMÍČEK, SPOLU SME TO DOKÁZALI!
O stave Brumíka Vás budeme naďalej informovať.

POMÔCŤ BRUMÍKOVI MÔŽETE PRÍSPEVKOM NA ÚHRADU NÁKLADOV ZA JEHO LIEČBU, ALE KÚPOU KRMIVA, DOPLNKOV PRE BRUMÍKA A ÚTULKÁČIKOV.

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF