Clif

pes
05/2020
01.06.2021
kríženec
54cm; 26,2kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

REŤAZE, KÁBLE, ŠNÚRKY, ŠPAGÁTY – ZAREZANÉ DO TELA!
Opäť zachránený ďalší ubolený psíček. Žiaľ jeden…z tisíc.

Psík dostal meno Clif a aj on dostal šnúrku na krk, pred pár mesiacmi… Ako rástol, šnúrka bola čoraz užšia a užšia…
Clif bol prevezený na veterinárnu kliniku, kde mu zarezanú šnúrku vybrali. Bol hospitalizovaný niekoľko dní na veterinárnej klinike, teraz je už v útulku.

Napriek tomu, čo prežil, je Clif úžasný a priateľský psík. Z prítomností ľudí sa veľmi, veľmi teší a užíva si konečne to všetko dobré, čo mu chýbalo. Clif je dušou stále šteniatko, je hravý, miluje hračky a šantenie. Potrebuje pohyb a akúkoľvek aktivitu, preto ho odporúčame ku aktívnejším ľuďom. Manipulácia je bez problémov. So psami a fenkami vychádza.

Clif je zlatíčko a zaslúži si milujúcu rodinku, ktorá ho bude brať ako člena rodiny. Je vhodný aj pre prvopsíčkarov. Domov mu hľadáme ideálne domček s prístupom dnu, ale zvykne si aj na byt. Rodinka musí byť aktívna a mať dostatok času venovať sa Clifovi.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF