Zafira

sučka
07/2021
24.07. 2023
38cm; 13,5kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Zafiru a Zirkona nám doniesla mestská polícia z Luníka IX, Košice.

Zafira k nám prišla veľmi plachá, nepoznala základné veci, bežné všedné situácie boli a viac-menej stále sú pre ňu neznáme. Od príchodu so sebou nechala manipulovať a ošetrovať bez akéhokoľvek náznaku agresie napriek jej obrovskému strachu.

Zafira je jemná a zatiaľ plachá fenočka. Ešte stále pri kontakte s človekom stuhne a čaká, čo sa bude diať, nie je však agresívna ani útočná. Potrebuje si na nových ľudí a prostredie zvyknúť, ale je šikovná a každý deň nás niečím novým prekvapí. Na vodítko nie je vôbec zvyknutá, čo je pochopiteľné, ale pracujeme na tom. Samozrejme treba s ňou pracovať, socializovať a bude z nej perfektná a hlavne spokojná fenočka.
Keď si zvykne, je priateľská, milá a oddaná. Aj napriek strachu, ktorý v sebe ešte má, si užíva hladkanie.
Bude perfektná parťáčka na prechádzkach, výletoch a pri oddychu so svojím páničkom. Skôr preferuje pohodlný peliešok a pokoj ako “bláznenie”.
Znášanlivosť so psami a fenkami doplníme čoskoro. Každopádne so svojim kamarátom Zirkónom vychádza dobre. Pri manipulácií trošku stuhne, ale inak je bezproblémová. Dnu sa správa slušne a má hygienické návyky.

Zafira si hľadá pokojný a láskavý domov. Ideálne k ľuďom, čo už psíka mali a vedia, ako pristupovať k plachému psíkovi. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie