Zeta

sučka
03/2015
09.03. 2022
kríženec
44cm; 28,9kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Zeta sa niekoľko dní zdržiavala na smetisku pri odstavnom pruhu pre kamióny pri Domaši. Sme presvedčení, že ju tam niekto vyhodil a ona tam čakala, že sa po ňu jej majiteľ vráti. Keď sme po ňu prišli, veľmi sa tešila a sama vošla do prepravky.

Na veterinárnom vyšetrení sa zistilo, že nemá pravé očko, ktoré bolo chirurgicky ošetrené (zašité) a je zjavné, že je už po viacerých vrhoch šteniat.

Zeta je perfektná, milá, hravá a vyrovnaná fenočka. Ľudí má rada bez rozdielu a hneď. Má úžasnú, bezproblémovú povahu. Je prispôsobivá a vdačná za všetko. Jej povahu oceníte! Aktívna je tak akurát, ak treba, bude behať, ak bude čas na oddych, tak spokojná bude odpočívať v peliešku.

So psami vychádza bez problémov, fenky znesie podľa sympatií. Manipulácia je bezproblémová, má hygienické návyky a dnu sa správa slušne. Zeta si hľadá milú, priateľskú rodinku ako je ona sama. Vhodná aj pre zodpovedných prvopsíčkarov. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s úplným prístupom dovnútra.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF