Zimma

sučka
06/2021
kríženec
šteniatko
áno
áno
áno
áno

Popis

Dňa 21.06. bolo nájdených sedem párdňových šteniatok pri ceste v obci Čaňa. Šteniatka sme zachránili, ale veľkú časť záchrany majú žienky, ktoré si šteniatka zobrali do dočasných opatier a postarali sa o nich. Teraz sú už šteniatka veľké, krásne a zdravé, pripravené nájsť si svoje domovy.

Šteniatka sú hravé, milé a rozkošné. Užívajú si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť. Veľmi rýchlo sa učia všetkému novému. Sú to šikovné a múdre šteniatka. Potrebujú zvýšenú opateru ako každé nezbedné šteniatka. Nemajú hygienické návyky.

Princeznička Zimma bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Je to len malé šteniatko, ktoré bude presne také, aké si ho vychováte. Zimma si hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Šteniatko je vhodné pre mladú, aktívnu a zodpovednú rodinku alebo jednotlivca.

VEĽKOSŤ: 3,1kg – 21.8.
Veľkosť v dospelosti – odhad: stredný vzrast (+/-16kg)
Mama šteniatok: neznáma
Otec šteniatok: neznámy

Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

PRE VIAC INFORMÁCIÍ, ALEBO V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA TEL.Č. 0905671142.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF