Zoe

sučka
04/2024
17.05. 2024
kríženec
šteniatko
áno
áno
áno
áno

Popis

Zaru (mamka šteniatok) prichýlil pán, ktorý ju našiel neďaleko osady v obci Jasov. Zara neskôr porodila 11 šteniatok, ale vraj na druhý deň boli živé len 3. Jedno šteniatko pán daroval a my sme prevzali so Zarou aj jej dve šteniatka Zoe a Ziwu.
Zoe je milé a rozkošné šteniatko. Má hravú a veselú povahu.
Je aktívna primerane veku a stále niečo vymýšľa ako sa zabaviť. Všade musí byť, všetko musí vidieť a všetko preskúmať. Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť.
Hygienické návyky ešte nemá.
Keď Zoe vyrastie, bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak pri vylihovaní so svojou rodinkou.
Je to šteniatko, ktoré bude presne také, aké si ho vychováte.
Zoe hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Šteniatko je vhodné pre láskavú, zodpovednú a aktívnu rodinku alebo jednotlivca.

Pre ľudí, ktorí majú vyhradený čas vo svojom živote aj pre psíka.

VEĽKOSŤ: 32cm; 4,9kg – 03.07. 2024
Veľkosť v dospelosti – odhad: +/- 20kg
Mama šteniatka: Zara
Otec šteniatka: Neznámy

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

áno