Žofka – rezervovaná

sučka
07/2021
26.12. 2021
kríženec
šteniatko
áno
áno
áno
áno

Popis

Malá Žofka sa našla na Exnarovej ulici v Košiciach. Nemala čip, ani iné označenie. Žofka je typické hravé šteniatko, ktoré má všetko a všetkých rado. Je to veľký maznáčik, rada sa hrá s hračkami, ale vie si aj poležkať a oddýchnuť v peliešku.

So psami a fenkami vychádza bez problémov. Hygienické návyky má zvládnuté na 90%. Dnu sa správa slušne, ale je to šteniatko, takže treba počítať so všetkým. Keď Žofka vyrastie bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Je to šteniatko, ktoré bude presne také, aké si ho vychováte.

Žofka hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Šteniatko je vhodné pre láskavú, zodpovednú a hlavne aktívnu rodinku, alebo jednotlivca. Je vhodná aj pre prvopsíčkarov.

VEĽKOSŤ: 34cm, 5,6kg
Veľkosť v dospelosti – odhad: stredný vzrast (+/-12kg)

Vzhľadom na nízky vek šteniatka, preferujeme adopciu na Slovensku. Prevoz cez hranice do Čiech je možný až po kompletnej vakcíne, ktorá bude najskôr o 2 mesiace. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0905671142, alebo na alexandra.slobodnikova@gmail.com.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF