Zorka

sučka
02/2021
kríženec
šteniatko - cca 5kg
áno
áno
áno
nie
áno

Popis

Dostali sme prosbu o pomoc a hľadaním nového domova pre šteniatko Zorku, ktorú zachránila pani z nevhodných podmienok s neistou budúcnosťou. Zorka je v dočasnej opatere u svojej záchrankyne a hľadá si láskavý a zodpovedný domov.

O ZORKE NÁM Z DOČASNEJ OPATERY NAPÍSALI:

“Zorka je aktivne stena, potrebuje sa vela hrat, najlepsie vybehat sa so psimi kamosmi. Doma sa hraje s hrackami, ale ako kazde stena, okusuje aj rozne veci v domacnosti. Hygienicke navyky: pytala sa vykonat potrebu zatial iba 2x, je potrebne s nou chodit von casto, takze urcite zo zaciatku nie je vhodna pre ludi, ktori odidu na cely den do prace a nechaju ju samu doma, pretoze pocas dna chodime von aj 5x, v noci vydrzi, spi kludne (zatial). Na prechadzky by som ju odporucala s voditkom – uteka za vtacikmi, je ostrazita ak pocuje zvuky (stekanie psov, auta, partie ludi), ma tendenciu sa splasit a mozno aj utiect. Bolo by super, ak by si nasla majitelov, ktori by s nou presli zakladny vycvik. Na privolanie uz ako tak reaguje. To je vsetko, co som za ten tyzden so Zorkou spozorovala.”

Zorka je typické malé šteniatko, ktoré potrebuje zvýšenú statostlivosť. Vyžaduje si čas, trpezlivosť a správne vedenie. Malej Zorke hľadáme nový domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Psík nie je hračka pre deti! Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

Vzhľadom na nízky vek šteniatka preferujeme adopciu na Slovensku. Prevoz cez hranice do Čiech je možný až po kompletnej vakcíne, ktorá bude najskôr o 2 mesiace. Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na alexandra.slobodnikova@gmail.com, alebo na tel.č. 0905671142. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF