Lusy

nie
nie
nie
nie
nie

Popis

Dňa 03.10. ráno sa našiel psík na ulici Pod hradovou č.6 v Košiciach. Psík nešťastne vybehol na cestu kde ho zrazilo auto – šofér nemal šancu zrážke zabrániť. Psíka naložili do auta a odniesli ho na veterinárnu kliniku a kontaktovali nás s prosbou o pomoc, aby sme psíka zobrali pod nás. Psík nemal obojok, ani čip. Na prvotnú výzvu, že sa hľadá majiteľ sa nikto neozval.

Zrazený psík je fenočka, ktorá dostala meno Lusy. Lusy má približne 2-3roky a je veľmi milej a priateľskej povahy.

Lusy má po zrážke zlomenú stehennú kosť, zlomenú pánvu a veľké tržné rany. Po prvotnom vyšetrení sme ju previezli na kliniku UVLf kde sa jej ujal perfektný pán doktor Hluchý. Robili sa jej kompletné vyšetrenia a záver bol, že zlomenina je zložitá a operácia zadnej končatiny, pri ktorej jej musia vložiť platničky bude stáť až 1500€. Pre nás je to už skoro likvidačná suma…ale čo sme mali robiť? Povedať “Nechajte ju tak”?! Lusy absolvovala operáciu a je stále hospitalizovaná na klinike, kde sa zotavuje a rehabilituje. Jej stav je náročný a aby toho nebolo málo zistila sa jej aj babezióza a bola potrebná transfúzia krvi, ktorú jej daroval náš veľký útulkáčik Swan.

Celá liečba ide na účet útulku a my sme už v koncoch! Aby sme mohli zachraňovať aj naďalej, najväčšia pomoc pre nás a našich útulkáčov bude, ak nám pomôžete s úhradou veterinárnych nákladov za zachránené životy. Sme v situácii, kedy nedokážeme sami uhradiť naše veterinárne dlhy a deň čo deň sa dostávame do väčšieho mínusu.

Ak sa rozhodnete pomôcť môžete poslať svoj príspevok na náš Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX
Poznámka: zachrana

❣ĎAKUJEME VÁM. ĎAKUJEME, ŽE STE S NAMI❣