Zuzik

sučka
07/2011
30.06.2021
kríženec
40cm; 13,6kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Zuzik prežila celý svoj doterajší život so svojou majiteľkou. Žiaľ, pani musela odísť do domova dôchodcov a Zuzik prišla k nám do útulku.
Takéto psíky by nemali skončiť v útulku, je to veľmi smutné. Potrebujú pokoj, lásku a nie ruh útulku… A najhoršie je na tom to, že sú to ideálne psíky pre starších ľudí, ale aj tak ich nechcú… pretože sú staré.

Zuzik je už staršia dáma. Jemná, milá a pokojná. Rada chodí na prechádzky a užíva si spoločnosť ľudí. Zuzik už nie je veľmi aktívny psík, preferuje pokoj a príjemné spoločné chvíle so svojim páničkom. Bude skvelá spoločníčka pri pozeraní TV, prechádzok, alebo pri kávičke na záhradke. Len aby ste si nemysleli, Zuzik je stále plná života a energie!

Má hygienické návyky a dnu sa správa ako dáma. Manipulácia je bez problémov. So psami a fenkami vychádza pekne, ale nevyhľadáva ich prítomnosť. Zuzik si hľadá nový domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dovnútra.

PRE VIAC INFORMÁCIÍ, ALEBO V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA TEL.Č. 0907441447. V PRÍPADE NEDOSTUPNOSTI NÁM PROSÍME NAPÍŠTE SMS.

Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.