Charlie – DO

pes
22.05.2007
06.09. 2020
x kríženec
58cm; 36,5kg
áno
áno
áno
nie
áno

Popis

Aktualizácia: Charlie odišiel na skúšku do dočasnej opatery.
Charlie mal šťastie v nešťastí… Jeho príbeh je veľmi smutný a bez pomoci by asi neskončil dobre.
Podľa dostupných informácií z FB sme sa dočítali, že psík sa našiel zaborený v bažine, odkiaľ ho vytiahli dobrí ľudia. Neskôr sa zistilo, že ho majiteľka pravdepodobne dala do osady, odkiaľ utiekol, a tak skončil v bažine, odkiaľ sa už nevládal dostať. Kedže u svojich záchrancov ostať nemohol, bol umiestnený v odchytových kotercoch obce, kde sa našiel. Odtiaľ prišiel ku nám do útulku.
Nikdy nepochopíme, ako sa niekto môže takto kruto zachovať ku svojmu psíkovi, a už vôbec nechápeme, ako to dokáže, keď s ním žije 13 rokov. Puká nám srdce z toho čo si musel Charlie zažiť… Jeho smutný príbeh nás chytil za srdce, určite tak ako mnoho z Vás. 13 ročný deduško Charlie na staré kolená bol nechcený a čo je najhoršie, jeho predchádzajúci majitelia urobili to najhoršie rozhodnutie, keď ho darovali asi prvému človeku,  čo prišiel. Nechceme si predstaviť, ako by skončil, keby neušiel.
Charlie je neuveriteľné zlatíčko, miláááčik. Pozrie sa na Vás tými jeho očkami a už Vás má v hrsti ? Ani neviete kedy a už ho pusinkujete a mojkáte. Charlie si vyžaduje a vyhľadáva ľudskú spoločnosť. Manipulácia s ním je bezproblémová. Keď sme s ním išli na veterinárnu prehliadku, v aute spokojne sedel a držal si loptičku. Jednoducho pán pes, ktorého milujete od prvej chvíle. Miluje vodu a aj v tomto veku je to veľký aportér. Charlie už má trošku problém s chôdzou a vidno, že zadné labky ho už bolia, ale v jeho veku je to pochopiteľné a dá sa mu ešte stále pomôcť doplnkami výživy. Znášanlivosť so psami a fenkami ešte s určitosťou nevieme, ale so psami, s ktorými sa stretol, problém nemal a my aj predpokladáme, že ho mať nebude.
Pre Charlieho hľadáme ten najlepší, najmilovanejší a najnajnaj domov na svete. Ideálny domov pre neho bude domček s úplným prístupom dovnútra, aby bol so svojou novou rodinkou čo najviac. Hľadáme mu láskavého majiteľa, ktorý mu splní všetko, čo mu na očkách uvidí. Hľadáme mu pokojný domov!
Pre Charlieho budeme nový domov vyberať svedomito, tak ako aj pri všetkých našich útulkáčikoch. Neplatí pravidlo – kto sa prvý ozve. V prípade záujmu o Charlieho nám napíšte správu, niečo o Vás a o tom ako by Charlie u Vás žil. Ďakujeme krásne.
Veľmi nám pomôžete ak sa rozhodnete pomôcť so starostlivosťou o útulkáčika (kompletné veterinárne ošetrenie, kvalitné krmivo, doplnky) svoj príspevok môžete poslať na náš Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX
Ďakujeme.