Kajo

pes
04/2017
27.10. 2020
kríženec
60cm; 28,6kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Kajo sa dlhodobo túlal v obci neďaleko Košíc. Kajo je super psík. Veselý, milý a priateľský. Ľudí má rád a hneď je s každým kamarát – pamlsky sú najlepšia cesta k zblíženiu s ním. Keď si človeka obľúbi, je mu verný a nasleduje ho na každom kroku, ale nie je dotieravý.

Má vyrovnanú, pohodovú povahu, je to poslušný psík. Je stále pripravený na akúkoľvek aktivitu a je to skvelý parťák. Kajo je aktívny psík, ale aj rád oddychuje a vyhrieva sa na slniečku. Bude milovať výlety v prírode, kúpanie v potokoch a šantenie so svojou rodinou. S Kajom zažijete veľa pekných chvíľ a veselých dobrodružstiev.

S fenkami vychádza pekne, psov si vyberá, ale nie je bitkár. Hygienické návyky má a manipulácia je bezproblémová.
Kajo si hľadá aktívnu, milú rodinu, ktorá ho bude brať ako člena rodiny. Najšťastnejší bude pri domčeku s veľkou záhradou a kvalitnou zateplenou búdkou.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF

 

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie