Logan – rezervovaný

pes
06/2021
22.12. 2021
kríženec
13kg
áno
áno
áno
áno

Popis

Logan sa našiel priviazaný so šnúrkami o konštrukciu pre bicykle pred Kauflandom na Luníku VIII v Košiciach.

Logan alias vrtuľka naša je mladučký a hyperaktívny psík. Užíva si pozornosť ľudí, užíva si život a všetko okolo neho. Je to zlatíčko, odrastené šteniatko, ktoré sa chce hrať, mojkať a vymýšľať svoje dobrodružstvá. Určite potrebuje k sebe ľudí, čo budú mať dostatok času sa mu venovať, vychovávať a užívať si spoločné chvíle.

So psami a fenkami vychádza perfektne, má svojich kamarátov, s ktorými sa hraje. Pri pravidelnom venčení má hygienické návyky, dnu sa správa ako klasické odrastené šteniatko. Logan bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Je to šteniatko, ktoré bude presne také, aké si ho vychováte.

Logan hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Šteniatko je vhodné pre láskavú, zodpovednú a hlavne aktívnu rodinku, alebo jednotlivca.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF