Sára

6438
sučka
07/2016
13.07.2018
x kríženec
51cm; 18,3kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Sára bola vyhodená aj so svojím psím kamarátom pri benzínovej pumpe neďaleko Košíc. Kým sme sa o nich dozvedeli, jej kamaráta zrazilo auto. Sára pri ňom ostala, a tak sa ju podarilo zachrániť.

Sára je veľmi milá fenočka, ktorá zbožňuje pohyb, výlety alebo šantenie. Ľuďom sa teší a ich pozornosť si užíva. Sáre by prospelo dôsledné vedenie a výcvik a bude z nej perfektný pes. Má rada aportovanie a v lete kúpanie v bazéniku. Sára u nás vychádza so psami aj fenkami, ale môže sa stať, že sa jej niekto nezapáči.
Pre Sáru hľadáme aktívnu rodinku, ktorá jej zabezpečí dostatok pohybu, aby bola spokojná a šťastná. Je vhodná ku skúsenejším ľuďom, čo už psíka mali. Sára je vhodná do bytu, alebo domu s vysokým plným plotom, keďže pletivo prelezie, šikovníčka 🙂 Hygienické návyky má.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:

 

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie