Amélia

sučka
01/2020
24.03. 2022
kríženec
52cm; 18kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Amélia k nám prišila s Gandalfom z Luníka IX v Košiciach. Po príchode boli obaja veľmi plachí a nedalo sa k nim v podstate ani priblížiť. Prešlo pár dní a teraz sú to úplne iné psíky.

Amélia je užasná, hravá a veľmi aktívna fenočka. Rada sa hrá, behá a stále niečo vymýšľa, aby bola v pohybe. Améliu treba trošku usmerniť a jej aktivitu nasmerovať správnym smerom, ako napr. canicross, frisbee alebo agility. Bude perfektný parťák na výletoch a bude si užívať, ak sa jej budete venovať.

So psami a fenkami vychádza perfektne, rada sa s nimi hraje. Manipulácia je bezproblémová a hygienické návyky treba doladiť. Améliu odporúčame pre ľudí, čo už psíka mali, nemá komplikovanú povahu, ale treba s ňou vedieť pracovať. Amélia si hľadá domov do bytu, alebo domu s prístupom dnu.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:

 

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie