Taša

sučka
03/2018
kríženec
38cm; 10,8kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Taša sa túlala v obci neďaleko Košíc. Bola extrémne plachá a už z diaľky, keď videla človeka, utekala. Nastavili sme odchytovú klietku a podarilo sa, Tašenka sa odchytila.
Tašenka je jemná, bojazlivá dušička. K ľudom, ktorých pozná, je maznavá, prítulná a milujúca. Cudzích ľudí sa bojí a krčí sa k zemi, avšak chce to len čas a veľa veľa lásky a trpezlivosti. Tašenka zo strachu nie je agresívna, len ju opantá strach z neznáma. Ako sa vraví, trpezlivosť ruže prináša a v tomto prípade Vám prinesie úžasnú, láskavú psiu dušičku, ktorá Vám dá celé svoje srdiečko.
So psami a fenkami vychádza bez problémov, rada sa s nimi hrá a určite by jej v novom domove prospel vyrovnaný psí kamarát. Dokonca aj do pelieška si rada ľahne k svojmu psiemu kamarátovi. Taša má rada hračky všetkého druhu, ak je v známom prostredí so svojimi ľuďmi, nikto by nepovedal, že je ustráchaná a plachá. Hygienické návyky má a dnu sa správa slušne, neničí. Tašenka hľadá pokojný, láskavý domov, kde jej doprajú čas aby si mohla zvyknúť a pomaličky sa udomacniť. Je vhodná do bytu, alebo domu s uplným prístupom dnu.
Starostlivosť o psíka je náročná a adopcia je záväzok na mnoho rokov, preto prosíme, zvážte svoje možnosti a zodpovedne pristupujte k osvojeniu útulkáčika. Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Viete objednať všetko potrebné pre útulkáčikov.
PAF