Taša

sučka
08/2021
08.05. 2023
kríženec
43cm; 14,3kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Taša sa našla na Staničnom námestí, kde sa niekoľko dní túlala. Keď k nám prišla, bola veľmi vystresovaná, potrebovala čas si zvyknúť. Teraz je to úžasná fenočka pripravená nájsť si rovnako úžasný domov.

Taša je milá, aktívna fenočka s priateľskou povahou. Konečne si užíva život, lásku a bezpečie a na to zlé čo prežila na ulici rýchlo zabudla. Na nových ľudí a prostredie si trošku musí zvyknúť, ale to je normálne. Netrvá to však dlho a Taša Vám začne dôverovať a získate perfektnú, hravú a šantivú kamarátku.
Taša miluje hračky, vodu a samozrejme mojkanie a škrabkanie si tiež veľmi užíva. S Tašou zažijete veľa pekných chvíľ a veselých dobrodružstiev a bude to najvďačnejší psík pod slnkom. Je stále pripravená na akúkoľvek aktivitu a je to skvelá parťáčka do voza aj do koča. Bude milovať výlety v prírode a šantenie so svojou rodinou. V čase oddychu si užíva pohodlný peliešok, plné bruško a bezpečie.
So psami a fenkami vychádza bez problémov, celé dni sa s nimi hrá. Určite bude veľké plus, ak v domove bude mať hravého psieho kamaráta. Má hygienické návyky pri pravidelnom venčení, manipulácia je bezproblémová.

Taša si hľadá nový domov v byte, alebo v dome s úplným prístupom dnu. Vhodná k láskavým a aktívnym ľuďom, ktorí už majú skúsenosti so psíkom.

VAŠA SKÚSENOSŤ S TAŠOU:
1. “Taša bola dnes po prvýkrát na výlete. Nástup do auta bol pre Tašku veľmi stresujúci, preto je lepšie, ak si ju vezmete k sebe. Chvíľu sa bojí, chce z auta utiecť ale potom sa upokojí. V lese je Taška úplne iný psík, behala kade tade, všetko ju zaujímalo, vôbec sa nebála Má veľa energie, je to živý a aktívny psík.”

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie