Remmi

pes
08/2019
06.08. 2022
kríženec
50cm; 21kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Remmi sa našiel pri hoteli v Moldave nad Bodvou, kde sa už pár dní zdržiaval. Remmi je milý a aktívny psík. Spočiatku má plachšiu povahu a človeka musí trošku spoznať, nie je to typ psíka, ktorý ku Vám hneď pribehne, o to je cennejšie, keď si Vás obľúbi. Keď si Remmi zvykne a netrvá to dlho, je to veľký maznáčik a pýta si pohladenie.

Remmi je aktívny psík, ktorý zbožňuje hračky a aportovanie – ale loptičku Vám späť nedonesie. Bude skvelý parťák na výlety v prírode a pri rôznych aktivitách.

S fenkami vychádza bez problémov, určite by bol šťastný, keby v novom domove mal psiu kamarátku. So psami vychádza podľa sympatií.
Remmi eše nemá 100% hygienické návyky, dnu sa správa slušne, neničí.Manipulácia je bezproblémová.

Remmi je vhodný pre aktívnych ľudí, ktorí budú mať dostatok času sa mu venovať. Domov si hľadá ideálne do domčeka s prístupom dnu, ale dobre mu bude aj v byte.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF