Remmi

pes
08/2019
06.08. 2022
kríženec
50cm; 24kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Remmi sa našiel pri hoteli v Moldave nad Bodvou kde sa už pár dní zdržiaval.

Remmi je milý a aktívny psík. Spočiatku má plachšiu povahu a človeka musí trošku spoznať, nie je to typ psíka, ktorý ku Vám hneď pribehne o to viac je cennejšie keď si Vás obľúbi. Keď si Remmi zvykne a netrvá to dlho je to veľký maznáčik a pýta si pohladenie. Je veľmi citlivý psík a sú situácie pri ktorých sa zľakne, napr. keď niečo buchne alebo sa dvihne metla – nemá však ani náznak agresivity, len je neistý a potrebuje niekoho kto ho v tej chvíli podporí a ukáže, že sa nemá čoho báť.

Remmi je aktívny psík, ktorý zbožňuje hračky a aportovanie – ale loptičku Vám späť nedonesie. Bude skvelý parťák na výlety v prírode a rôznych aktivitách. So psami a fenkami vychádza bez problémov, určite by bol šťastný keby v novom domove mal psieho kamaráta, alebo kamarátku.

Remmi má hygienické návyky, dnu sa správa slušne, neničí. Manipulácia je bezproblémová.

Remmi je vhodný pre aktívnych ľudí, ktorí budú mať dostatok času sa mu venovať. K úplne malým deťom ho neodporúčame, skôr k väčším, ktoré už vedia ako sa správať ku psíkom.

Domov si hľadá ideálne do domčeka s prístupom dnu, ale dobre mu bude aj v byte.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie