Borko

pes
09/2022
11.08. 2023
kríženec
45cm, 16,9kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Borko sa našiel na ulici Jedlíkova v Košiciach. Spočiatku bol dosť vystrašený a zo strachu mal snahu aj kusať. Trošku dlhšie trvalo kým pochopil, že mu nechceme ublížiť a nemá dôvod sa báť.
Teraz je to už úplne iný psík, ktorý v útulku čaká na svoj domov.
Borko je mladý, aktívny psík s veselou povahou. Je to taký vetroplach. Má priateľskú povahu a ľuďom sa veľmi teší. Má rád aportovanie a v lete vodu.
Bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Je múdry a šikovný, veľmi by ho bavili psie športy. Borko má veľa energie, ktorú treba správne nasmerovať.
Prospel by mu cvičák, kde sa naučí základnej poslušnosti a potrebuje k sebe aktívnych ľudí, ktorí budú mať dostatok času sa mu venovať.
So psami a fenkami vychádza bez problémov.
Hygienickým návykom sa ešte učí, dnu sa správa slušne a manipulácia je bezproblémová.
Borko si hľadá aktívny domov v ktorom budú mať čas sa mu venovať, je to perfektný psík s veľkým potenciálom.
Domov si hľadá ideálne do domčeka s prístupom dnu, ale je vhodný aj do bytu.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:
Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku.

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.