Linnet

sučka
12/2021
25.09. 2022
kríženec
48cm; 13,5kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Mladučká Linnet sa našla na ulici Wuppertálska v Košiciach.

Linnet je malé odvážne turbo. Je vždy všade kde sa niečo deje. Miluje hračky, jedlo, psov a samozrejme aj ľudí. Zoznamovanie s Linnet je veľmi rýchle a jedinečné. Okamžite pribehne a necháva sa hladkať, rozdáva pusinky a s chvostíkom tak vrtí, že je zázrak že jej ešte neodpadol.

Keď je čas na pohyb pôjde s Vami aj na koniec sveta, keď je čas na oddych, bude pokojne ležať. Je hravá a rada sa s človekom pohrá a vyblázni. Má rada hračky, s ktorými sa aj sama pekne pohrá. Určite by jej prospel základný výcvik a socializácia. So psami a fenkami vychádza, rada sa s nimi hrá.

Pri pravidelnom venčení má hygienické návyky, dnu sa správa slušne a manipulácia je bezproblémová. Ideálny domov pre Linnet je domček s prístupom dnu, ale bude spokojná aj v byte. Vhodná k niekomu aktívnemu kto jej bude dostatočne zamestnávať telo aj hlavičku. Vhodná aj k prvopsíčkarom a deťom.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie