Clarisa

sučka
10/2021
14.04. 2023
kríženec
47cm; 14,5kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Clarisa pochádza z Luníka IX, časť Mašlíčkovo.
Keď k nám Clarisa prišla mala lano okolo krku. Bola extrémne plachá, bolo to náročné ako pre ňu, tak aj pre nás. Zo strachu kusala na všetky strany, pri akomkoľvek náznaku dotyku bola extrémne vystrašená. Postupne sme si našli spoločnú cestu a už je to oveľa lepšie.
Tak ako sme v úvode napísali Clarisa k nám prišla plachá a nesocializovaná – nezvyknutá na ľudský dotyk a lásku.
Clarisa je ešte stále spočiatku plachá a nedôverčivá k novým ľuďom, potrebuje citlivejší prístup a čas aby si na všetko nové zvykla, potom bude spokojná a šťastná.
Ide o veľmi nežnú a milú fenočku, ktorá si nadovšetko užíva to čo pred tým nepoznala. Keď už Vás spozná tak je z nej úžasná fenočka, ktorá si užíva hladkanie a pohodičku v blízkosti svojho človeka.
Clarisa má veľmi rada hračky, hladkanie a škrabkanie, vyhrievanie na slniečku v pohodlnom peliešku.
Aktívna je tak akurát a prispôsobí sa. Bude milovať výlety v prírode, šantenie so svojou rodinou, ale aj príjemné leňošenie.
So psami a fenkami vychádza podľa sympatií, ale keď už si psíkov obľúbi veľmi rada sa s nimi hrá a naháňa celý deň. Určite by bolo veľké plus ak by v domove mala Clarisa vyrovnaného psieho kamaráta.
Manipulácia je bezproblémová – ak už človeka pozná. Hygienické návyky má, veci neničí a vo vnútri sa správa slušne.
V prípade záujmu o adopciu bude potrebné sa prísť s Clarisou zoznámiť a párkrát ju u nás navštíviť.
Je vhodná pre skúsenejších, chápavých a láskavých ľudí. Domov jej hľadáme do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie