Freddie

pes
10/2020
14.10. 2023
kríženec
50cm; 19kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Freddie sa našiel na ulici Železiarenská 7, Košice – Šaca.
Freddie je aktívny psík, miluje pohyb a musí byť všade kde sa niečo deje. Bude perfektný parťák na výletoch, ale aj pri oddychovaní s páničkom. Energie má na rozdávanie, celý deň sa hrá so psími kamarátmi, alebo s hračkami. Hneď po láske k ľuďom je jeho veľká láska jedlo (táto informácia môže byť nepravdivá a láska k jedlu je pravdepodobne u Freddieho na 1.mieste 😀)
Je veľmi učenlivý a za pamlsok urobí čokoľvek, takže tréning s Freddiem bude zábava. So psami a fenkami vychádza bez problémov, rád sa s nimi hrá, ale vie byť aj pekne žiarlivý.  Manipulácia je bezproblémová a pri pravidelnom venčení má hygienické návyky.
Freddie si hľadá milú, aktívnu a zodpovednú rodinku, ktorá ho bude brať ako člena rodiny. Freddie bude perfektný rodinný pes! Domov si hľadá do domčeka s úplným prístupom dnu, alebo do bytu. Freddie je vhodný aj pre zodpovedných prvopsíčkarov.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie